Świadczymy usługi w Miasteczku Wilanów od 2009 roku :)

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Profesjonalizm
Galerię Odnowy prowadzi wykształcony, doświadczony kosmetolog – Magda Korwin-Małaszyńska. Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia oraz studia podyplomowe na kierunku Welness & Spa. Doświadczenie zdobyła w najlepszych gabinetach kosmetycznych w Warszawie. Wciąż podnosi kwalifikacje i poszerza swoją wiedzę – kosmetyka jest jej pasją!

Jakość
Dbałość o wysoką jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów jest naszym priorytetem. Szczególną uwagę zwracamy na czystość i dezynfekcję narzędzi. Wszystkie urządzenia posiadają wymagane certyfikaty. Korzystamy z wysokiej jakości kosmetyków.

Atmosfera
Gabinet mieści się w zacisznym miejscu, zapewniającym prywatność. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy dyskrecję, miłą, ciepłą atmosferę – każdy klient czuje się tutaj wyjątkowo.

Galeria Odnowy - Nasz Zespół

Magda
Moja przygoda z kosmetologią rozpoczęła się w 2004 roku. Ukończyłam Studium Kosmetyczne w Warszawie, naukę kontynuowałam w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku: Kosmetologia. Ponieważ staram się pogłębiać moje zainteresowania tą dziedziną zdecydowałam się na ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Wellness & Spa w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i przebytej drodze zawodowej m in. w Kosmetycznym Instytucie Dr. Irena Eris czy Day Spa Fabryka Próżności, posiadam grono swoich stałych klientów. Przede wszystkim z myślą o nich stworzyłam Galerię Odnowy - Mobilny i Stacjonarny Gabinet Kosmetyczny - Chwilę relaksu i pielęgnacji dla Ciebie.


Justyna
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Wellness&SPA oraz studia podyplomowe na kierunku Podologia Kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Regularnie śledzę trendy ze świata kosmetologii i podologii oraz biorę udział w licznych szkoleniach, tym samym poszerzając swoją wiedzę w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody. Praca jest również moją największą pasją, a wykonywanie jej daje mi ogromną satysfakcję.

W Galerii Odnowy zajmuję się kompleksową pielęgnacją twarzy i ciała, oraz stóp i dłoni.