Świadczymy usługi w Miasteczku Wilanów od 2009 roku :)

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Profesjonalizm
Galerię Odnowy prowadzi wykształcony, doświadczony kosmetolog – Magda Korwin-Małaszyńska. Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia oraz studia podyplomowe na kierunku Welness & Spa. Doświadczenie zdobyła w najlepszych gabinetach kosmetycznych w Warszawie. Wciąż podnosi kwalifikacje i poszerza swoją wiedzę – kosmetyka jest jej pasją!

Jakość
Dbałość o wysoką jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów jest naszym priorytetem. Szczególną uwagę zwracamy na czystość i dezynfekcję narzędzi. Wszystkie urządzenia posiadają wymagane certyfikaty. Korzystamy z wysokiej jakości kosmetyków.

Atmosfera
Gabinet mieści się w zacisznym miejscu, zapewniającym prywatność. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy dyskrecję, miłą, ciepłą atmosferę – każdy klient czuje się tutaj wyjątkowo.

Ceny
Oferujemy pełne, profesjonalne zabiegi w bardzo przystępnych cenach.

Galeria Odnowy - Nasz Zespół

Magda
Moja przygoda z kosmetologią rozpoczęła się w 2004 roku. Ukończyłam Studium Kosmetyczne w Warszawie, naukę kontynuowałam w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku: Kosmetologia. Ponieważ staram się pogłębiać moje zainteresowania tą dziedziną zdecydowałam się na ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Wellness & Spa w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i przebytej drodze zawodowej m in. w Kosmetycznym Instytucie Dr. Irena Eris czy Day Spa Fabryka Próżności, posiadam grono swoich stałych klientów. Przede wszystkim z myślą o nich stworzyłam Galerię Odnowy - Mobilny i Stacjonarny Gabinet Kosmetyczny - Chwilę relaksu i pielęgnacji dla Ciebie.


Agnieszka
Ukończyła studia na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji, niestety praca w zawodzie nie dawała jej satysfakcji. Zdecydowała się na zmianę swoich kwalifikacji w 2010 roku, aby czerpać z pracy przyjemność i zadowolenie oraz przelać swoje zdolności manualne na paznokcie. Ukończyła wiele kursów związanych z pielęgnacją dłoni i stóp, między innymi kursy (I-szy, II-gi, III-ci stopień) manicure, pedicure, manicure i pedicure hybrydowy i vinylux, manicure japoński, callus peel i inne. Agnieszka zadba i otuli opieką każde dłonie oraz stopy :)


Patrycja
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. W celu podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności, ukończyłam również studia magisterskie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalności kosmetologia estetyczna. Pracę jako kosmetolog traktuję jak swoją pasję. Wkładam wiele starań w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów dla klientów, a następnie właściwej pielęgnacji domowej.
W Galerii Odnowy zadbam nie tylko o wasz zdrowy i młody wygląd, ale również o dłonie i stopy.

Moje motto brzmi: „Piękna nie maskujmy makijażem, lecz podkreślamy odpowiednią pielęgnacją”


Justyna
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Wellness&SPA oraz studia podyplomowe na kierunku Podologia Kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Regularnie śledzę trendy ze świata kosmetologii i podologii oraz biorę udział w licznych szkoleniach, tym samym poszerzając swoją wiedzę w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody. Praca jest również moją największą pasją, a wykonywanie jej daje mi ogromną satysfakcję.

W Galerii Odnowy zajmuję się kompleksową pielęgnacją twarzy i ciała, oraz stóp i dłoni.


Róża
Jako uczennica dziennej Policealnej Szkoły Kosmetycznej Beaty Mydłowskiej w Warszawie zdobytą wiedzę poszerzyłam również o szereg szkoleń między innymi z zakresu metod manicure i pedicure. Zbierając doświadczenie zawodowe pracowałam w pięciu salonach kosmetycznych. W Galerii Odnowy zadbam nie tylko o Twoje dłonie i stopy, ale i dobiorę odpowiednie zabiegi oraz pielęgnację dla Twojej cery.

Wykonam depilację ciała oraz henne brwi i rzęs. Do zobaczenia!


Pola
Miła i energiczna zawsze uśmiechnięta. Jest absolwentka szkoły fryzjerskiej, jednak jej serce skradły paznokcie. Ukończyła kurs I,II i III stopnia. Stawiam na klasyke i prostotę, jednak nie brak jej odrobiny szaleństwa w tym co robię.


Natalia
Przygodę z stylizacją paznokci rozpoczęłam w 2013 roku amatorsko ćwicząc i doskonaląc się.
W 2016 roku ukończyłam kurs Stylizacji Paznokci w szkole Beauty Lux poznając nowe techniki wykonywania zabiegów oraz zdobienia paznokci.
Jest perfekcjonistką, dlatego oddaje cale swoje serce w wykonanie idealnego manicure, czy pedicure.
W najbliższym czasie planuje dalszy rozwój w dziedzinie paznokci jak i kosmetologii.

W wolnym czasie oddaje się swojej pasji którą jest jazda konna.